Подорож з нами сьогодні - яскраві спогади завтра...

 
Рус | Укр

044-248-97-77
067-406-50-93 - директор
063-638-88-19
worldview1973@gmail.com

Бронювання готелів та готельно-ресторанних комплексів

 
 

Туристичне агентство «Світогляд» надасть кожному туристу готель на будь-який смак і бюджет, як у Києві (Київській області), так і по Україні.

Наше туристичне агентство щільно співпрацює з готелем «Славутич» та готельно-ресторанним комплексом «Чабани».

Готель «Славутич» розташований на лівому березі Дніпра. Багатоповерховий будинок готелю височіє на березі мальовничого Русанівського острова. З вікон «Славутича» відкривається захоплююча панорама Дніпра, Русанівського каналу, Києво-Печерської Лаври, Видубицького монастиря, старовинних районів Печерська і Подола. До послуг гостей надається 400 номерів різних категорій на будь-який смак і бюджет. На 1-му поверсі розташований сучасний ресторан "Порто" з оригінальним авторським дизайном. Завдяки гостинному персоналу Ви відчуєте себе в готелі «Славутич» по-домашньому затишно і комфортно.

Готельно-ресторанний комплекс «Чабани» розташовується в південному передмісті м.Києва, у величезному живописному яблуневому саду, в обіймах розкішної української природи.

Приїхали ви відпочити на пару деньків з родиною,  друзями або здійснюєте ділову поїздку в Київ - Ви обов'язково зможете обрати готельний номер в «Чабанах», найбільш оптимальний до бюджету.

Вже ставши одним з найбільш улюблених киянами заміських ресторанів, «Чабани» продовжують постійно розвиватися і нескінченно оновлювати напрям «смачного відпочинку».

До Ваших послуг - 7 «чабанських» затишних будиночків, кожен зі своїм індивідуальним інтер'єром і родзинкою. У спекотний літній день - ласкаво просимо на літню терасу в розкішному яблучневому саду. На прохання постійних гостей і для кращого проведення часу  в «Чабанах» облаштований літній садовий майданчик - 10 будиночків під тентовим накриттям, де не буває жарко.

Для дітей - тут же величезний ігровий майданчик і зоопарк.

Із задоволенням запрошуємо Вас у великий банкетний зал ресторану з каміном, який розрахований на 65 посадок і, як не можна краще, підходить для проведення банкетів, весіль та корпоративних вечірок з музикою і розкішним бенкетом.

Наші партнери