Подорож з нами сьогодні - яскраві спогади завтра...

 
Рус | Укр

044-248-97-77
067-406-50-93 - директор
063-638-88-19
worldview1973@gmail.com

Інформаційний тур львівськими готелями для студентів профільних закладів

 
 

Інформаційний тур ЛЬВІВСЬКИМИ ГОТЕЛЯМИ для студентів профільних закладів та всіх бажаючих!

 

Ти студент? Вивчаєш готельно-ресторанну справу? Тоді цей ІНФОТУР саме для тебе!

 Львів – здавна був справжньою меккою туризму України. Це пов’язано з тим, що місто розташоване на перехресті давніх торгівельних шляхів, якими купці з різних країн подорожували зі своїми товарами з півночі на південь, із заходу на схід та навпаки. Львів – це місто-музей, майже увесь його історичний центр було внесено у Список світової культурної спадщини ЮНЕСКО.                                                                                  Кажуть, що всім, хто приїжджає до Львова більше ніж на один день, дивовижне місто відкриває одну зі своїх таємниць. А це означає, що достатньо провести вихідні у Львові, щоб долучитися до його таємниць і красот. Може, саме тому численні туристи купують тури до Львова на вихідні. Діти і дорослі, романтики і любителі історичних місць, чоловіки і жінки знайдуть у Львові саме те, що буде цікавим кожному з них. Можна компанією провести вихідні, вивчаючи Львів польський, Львів австрійський, Львів єврейський.      Враховуючи всю велич цього міста Вам варто дізнатися як вершать свою справу справжні знавці готельного бізнесу цього туристичного центру. Під час даного туру Ви не лише поринете в безкрайній світ історії та багатовічної культури, а й побачите структуру готельної діяльності з середини! 

1 день

21.30 Зустріч групи з керівником.

22.00 Відправлення автобуса в р .. Львів

2 день

07.30 Прибуття до м. Львів.

08.00 Відправлення на оглядову екскурсію по місту з тематикою «Львів історичний» 2-2,5 ч. (Екскурсія починається від Оперного театру - одного із символів нашого міста, споруди, яка була побудована за все за 3 роки на місці колишнього русла річки Полтави. Далі дорога пролягатиме вздовж центрального проспекту Львова. в межах Старого міста оглянемо Костел єзуїтів (XVII ст.) - першу пам'ятник стилю бароко у Львові. Інтер'єр храму вражає своєю неповторністю: Ви побачите зображення ченців ордена "Товариства Ісуса", чорний саркофаг, прикрашений дивним символом , ікону, на яку не можна довго дивитися, і багато іншого. то, як виглядав Львів в XVIII в. можна розглядати на одній з фресок храму. Відвідавши Латинська катедра, Ви дізнаєтеся про особливості Римсько-католицької церкви. Поруч з храмом одна з кращих кав'ярень в місті - "Світ кави", - неодноразовий переможець кавових конкурсів. Пройшовши далі, можна побачити портрети львів'ян XVII ст.)

12.00 Поселення до апартаментів.

Обід (за додаткову плату)

13.30 Початок огляду. (Під час огляду ми оглянемо 6 готелів різної зірковості, які знаходяться в самому серці Львова. Ви зможете почути захоплюючі історії заснування цих готелів, а також порівняти номери різних категорій, дізнатися про обов'язки кожного з працівників готелю.)

18.00 Відправлення на екскурсію «Великий льох Львову» 2-2,5 ч. (Підземне місто манить до себе ... Які таємниці він від нас приховує? Спустившись в підземелля Домініканського монастиря, зможемо дізнатися - де в XIII столітті знаходився палац князя Льва, чому багата і красива Гальшка Острозька ховалася в львівських ченців, як виглядали покарання в середньовічній Європі. проходячи по довгих коридорах, будемо заглядати в маленьких келій: в одній з них зображений ченця, в іншій - відьму.

     На черзі - зустріч зі старою львівської аптекою, в стінах якої розміщено унікальний музей фармації. Зайдемо в зали, в яких міститься аптечний посуд, касові апарати, преси, лікарські препарати. Тепер через галерею пройдемо в лабораторію алхіміка. Тут в таємничій атмосфері туристи почують розповідь про те, за допомогою чого алхіміки намагалися розбагатіти. Далі - глибокі кам'яні підземелля і вихід у внутрішній дворик старого львівського будинку.

     Підземелля костелу ченців єзуїтів ... Чому цей католицький орден був так багатий? Яка мета їх діяльності? Що знаходилося на місці їх костелу до його побудови? У цих підземеллях туристи зможуть отримати відповідь і на інші хвилюючі питання, наприклад, чому в одному із залів розміщений великий кам'яний саркофаг і для кого він був призначений?

    Запрошуємо спільно зануритися в захоплюючий світ підземного Львова!)

Вільний час (саме в цей період ви можете від душі придивись стилізованими кнайпами Львову. Гасова лампа - перший в Україні Музей-ресторан!, Криївка - в підвалах площі Ринок знаходиться трактир, стилізована під притулок Української повстанської армії. Але, щоб туди потрапити, потрібно знати гасло ... Мазох-кафе - трактир, яка занурить вас у світ Леопольда фон Захер-Мазоха. Кумпель-перший у Львові ресторан-пивоварня - пиво варять у підвальному поверсі закладу. І багато інших закладів чекає вас!

3 день

08.00 Сніданок (за додаткову плату), виселення з готелю

09.30 Збір групи

09.45 Проведення огляду. (В цей день ми оглянемо периферійні готелю)

13.00 Обід (за додаткову плату)

14.00 Пропонуємо Вам екскурсію до стадіону «Арена Львів» (за додаткову плату)

16.00 Виїзд з міста і огляд готелів по дорозі.

4 день

06.00 Прибуття в. Київ

Вартість :

 

45 осіб

 

1100 грн

Додатково розраховується вартість авто туру на групи не менше 25 - 30 чоловік.

 

В вартітсть тура входить:

проїзд автобусом

- Проживання в апартаментах (в історичному центрі міста)

- Супровід від туристичної компанії

- Страхування

- Екскурсії («Оглядова екскурсія по місту з тематикою Львів історичний»)

- Вхідні квитки (міська Ратуша, італійський дворик, підземелля Аптеки-музей, підземелля Домініканського монастиря, підземеллях Єзуїтського костелу, підземелля Преображенського костелу)

- Огляд готелів різної категорії (10-12)

В вартість тура не входить:

- Харчування

- Особисті витрати

- Факультативна екскурсія «Арена Львів» - 35 грн.

*** Час відвідування і перелік готелів може бути змінено у зв'язку з їх роботою
Компанія залишає за собою право на заміну готелю або час його відвідин.

Проживання:

1) «Під Святим духом»: кожен номер добре емальованій, обладнане кухонний простір (холодильник, чайник, мікрохвильова піч), телевізор з кабельним телебаченням, безкоштовний Інтернет (Wi-Fi) .Санвузол з душовою кабіною, фен.

2) «Під дахом»: всі кімнати з загальними санвузлами: на дві кімнати один санвузол. Також Ви зможете скористатися кухнею, яка укомплектована всією необхідною побутовою технікою і посудом: чайник, кавоварка, мікрохвильова піч, посуд.

        

Наші партнери