Зміст
- 1 Драпірування вічнозеленим гіллям
- 2 Формально і симетрично
- 3 Вивітрюване дерево та лоза
- 4 Свічки
- 5 Сільські осінні кольори
- 6 Гілки для висоти
- 7 Білі акценти
- 8 З осені в зиму
- 9 Креативні кольорові палітри
- 10 Трохи різдвяний
- 11 Драматична текстура
- 12 Яскраві ягоди
- 13 Класичне свято
- 14 Як зробити зимові віконні ящики
- 15 Вибираємо рослини для зимового віконного ящика
Кетлін Міллер — визнаний майстер-садівник і садівник з більш ніж 30-річним досвідом роботи в органічному садівництві, фермерстві та ландшафтному дизайні. Вона заснувала Gaia’s Farm and Gardens, працюючу стійку пермакультурну ферму, і пише для Gaia Grows, колонки в місцевій газеті.
Трендові відео
Чудова річ про зимові віконні ящики полягає в тому, що вони не вимагають навіть близько такого догляду, як віконні ящики у вегетаційний період. Їх не обов’язково оформлювати у святковому стилі, але якщо ви це зробите, ви завжди зможете прибрати деякі декоративні елементи в січні і змінити дизайн.
Дизайн — це дуже особиста річ, але в останні роки спостерігається тенденція до використання природних об’єктів і зелені в зимових контейнерних експозиціях. При розробці дизайну віконних коробок враховуйте загальний вигляд і стиль вашого будинку. Можливо, ви захочете обрати нейтральну або традиційну кольорову палітру, або ж поекспериментувати зі сміливішими, незвичними кольорами. Подумайте про те, що цей декор може стати фокусною точкою в зимовому пейзажі, якому багато в чому бракує кольору.
Шукаєте натхнення? Ось наші улюблені 13 зимових віконних коробок, які варто відтворити.
Драпірування вічнозеленим гіллям
Вічнозелені гілки бувають різних форм і текстур. Деякі гілки щільні та густі, інші — вільні та пухкі. Додайте кілька довших, гнучкіших зрізаних гілок, щоб створити драпірований вигляд, з гілками, що перекидаються через краї. Особливо гарно виглядають гілки ялиці з довгою хвоєю. Кругла плетена куля і сніжинка врівноважують довгі форми гілок.
Формально і симетрично
Ці прямокутні кашпо, що стоять окремо, мають просту композицію, яку можна легко адаптувати до віконних коробок. Повнота та нейтральні кольори вічнозелених гілок різко контрастують з колючими червоними гілочками та глянцевим листям посередині: класичний дизайн «трилер, наповнювач, розливальник»!
Вивітрюване дерево та лоза
Якщо у вас немає віконних ящиків, достатньо дерев’яного ящика для розсади або піднятого ліжка. Вивітрене дерево тут чудово перегукується з незвичайним плетеним клоше, підкреслюючи сільський вигляд свіжої зелені та ягід. Кілька скляних прикрас надають йому вінтажного вигляду.
Свічки
Цей дизайн має прості елементи: зелень, тонкі білі гілки та кілька гілочок червоних ягід. Хвилювання виникає завдяки використанню золотих свічок у високих підставках для класів. М’яке сяйво свічок має чарівний вигляд, особливо для особливих випадків, таких як святкові вечірки. Залежно від того, як довго ви тримаєте їх запаленими, великі свічки можуть простояти кілька днів при багаторазовому запалюванні. Завжди гасіть полум’я перед тим, як виходити з дому або лягати спати.
.
Сільські осінні кольори
Ця яскрава композиція включає деякі осінні кольори, які приємно контрастують з вічнозеленими рослинами. Соснові шишки, гілочки, сухі квіткові голівки та коричневе листя магнолії додають злегка осіннього відчуття, і є гарним вибором для клімату, де сніг не так часто випадає взимку, або до першого снігопаду ще далеко.
Гілки для висоти
Трохи вертикальної привабливості додасть драматизму вашим віконним ящикам. Червоні гілочки кизилу додають яскравих кольорів цій композиції, а товсті березові гілки привертають увагу навіть у темряві. Переконайтеся, що гілки достатньо довгі, щоб міцно закріпити їх у декількох сантиметрах піску. Цей повністю натуральний асортимент також включає соснові шишки, ягоди ялівцю та різні вічнозелені рослини.
Білі акценти
Щоб надати яскравості барвистій природній композиції, легко додати кілька пофарбованих у білий колір гілочок. Ви можете використовувати акрилові фарби або аерозольну фарбу. Білі гілочки допомагають привернути увагу до блідо-сріблястого листя полин, яке підкреслює розмаїття кольорів (зелені гілки, коричневі шишки, червоні ягоди, фіолетовий седум). Розміщення вищих гілок посередині надає цьому дизайну повноти.
З осені в зиму
Можливо, ви не хочете чекати до грудня, щоб зібрати свої зимові віконні коробки разом? Цей перехідний образ додає висушені коричневі стебла зі стручками (зазвичай ми асоціюємо їх з осінніми або геловінськими композиціями) з пишними вічнозеленими рослинами і блідим евкаліптом, мінімальною, але якоюсь мірою соковитою кольоровою палітрою. Стильний, вражаючий, повністю природний вигляд, який граціозно переходить з осені в зиму. Бонусна ідея: розміщення цих кашпо під вікнами робить їх схожими на віконні ящики!
.
Креативні кольорові палітри
Втомилися від звичних комбінацій білого, червоного та зеленого кольорів? Урізноманітніть їх палітрою пастельних або дорогоцінних відтінків. Зелень в таких композиціях має нейтральний ефект, тому ви можете обрати практично будь-який колір, навіть зелений (оливковий, весняний, чирковий, лісовий). Рожеві та фіолетові відтінки яскраво поєднуються з вічнозеленим гіллям. Металізовані та глітеровані поверхні додають гламуру та блиску. Зрізані стебла тут додають яскраву пляму яблучно-зеленого кольору, а скляні прикраси — трохи вигадливості та ніжного блиску.
Трохи різдвяний
Цей дизайн має кілька сріблястих скляних прикрас, які можна додати, щоб додати трохи додаткового різдвяного настрою, а потім зняти, щоб носити їх до кінця зимового сезону. Можна використовувати практично будь-який колір прикрас, хоча срібло є гарним нейтральним кольором, що врівноважує зелений і червоний. Шишки лише трохи пофарбовані білою фарбою, щоб підкреслити їхню текстуру. Є також кілька крихітних золотих казкових вогників!
Драматична текстура
Цю чудову композицію можна легко адаптувати до віконної коробки. Кущиста форма і текстури привертають увагу, так само як і тонка градація кольорів від темно-синьо-зеленого у вічнозелених гілках до блідо-блакитного в листі евкаліпта і сріблясто-білого в листі полыни. Існує низка рослин зі сріблястим листям, які можуть стати чудовим матеріалом для ваших виставок.
Яскраві ягоди
Червоний колір завжди привертає увагу в саду, а в зимовому ландшафті — вдвічі більше. Яскраві гілочки зимової ягоди додають візуального інтересу і яскравого кольору цьому ящику, в якому також є червоні гілочки кизилу, туї, ялиці Дугласа, шишки, гілки кедра і трохи винограду, що в’ється.
Продовжуйте до 13 з 13 нижче.
Класичне свято
Ця збалансована композиція вражає і створена для зимового сезону. Прикраси з червоних скляних кульок говорять «Різдво», але їх можна зняти після свята, щоб зробити цю композицію більш нейтральною зимовою прикрасою. Асортимент зелені включає ялицю, ялину та самшит; гілочки зимових ягід додають яскраво-червоного кольору, а суміш соснових шишок (деякі з них пофарбовані білою фарбою) додають текстури.
Як зробити зимові віконні ящики
Якщо вам пощастило мати віконні ящики, підготувати їх до декорування дуже просто. Багато людей люблять використовувати пісок як основу, оскільки це дозволяє легко переставляти і видаляти зелень або стебла. Використовуючи ґрунт у вазонах, які ви регулярно переставляєте і пересаджуєте, ви ризикуєте, що ґрунт замерзне навколо вашого декору. Замість піску ви також можете використовувати пінопластові блоки, щоб закріпити рослини. Але пісок — це найпростіше, і дозволяє зосередитися на дизайні, а не на техніці. Якщо у вас немає віконних коробок, більшість з цих конструкцій можна адаптувати для контейнерів.
Хоча освітлення не є обов’язковим, додавання світлового елементу може створити чарівну атмосферу з настанням темряви. Існують ліхтарі на батарейках, які полегшують це завдання (їх можна вимикати за бажанням, щоб заощадити заряд батареї), і навіть прості у використанні вуличні ліхтарі на сонячних батареях. Якщо ви хочете використовувати свічки, найбезпечнішим варіантом є безполум’яні свічки на батарейках, які мерехтять.
Вибираємо рослини для зимового віконного ящика
Різноманітність вічнозелених рослин вражає, і всі вони можуть бути використані для виготовлення віконних ящиків. Популярний вибір для цього сезону — ялина, ялиця, сосна, ялівець, тис, туя, самшит, бирючина та ліана. Багато розплідників продають зрізані гілки в цю пору року, а також деякі квіткові магазини та фермерські ринки. Але якщо ви любите робити все власноруч, запитайте у друзів, які володіють сільською місцевістю, чи не могли б ви походити по їхніх лісах і зрізати трохи зелені власноруч. Або якщо у вас чи у когось із ваших знайомих є великі вічнозелені дерева чи кущі, зробіть обрізку! Покладіть стебла у відро з невеликою кількістю води на дні, поки не будете готові їх використати. Деякі рослинні матеріали зберігаються в цих вітринах довше, ніж інші. Наприклад, падуб має тенденцію швидко висихати, в той час як більшість хвойних рослин залишаються свіжими на відкритому повітрі тижнями.
Окрім зелені, не забувайте про засохлу або сплячу рослинність, яка може стати ідеальним матеріалом для драматичного дизайну. Стебла седума можуть стати гарним міцним доповненням. Молоді гілочки з дерев також можуть надати гарного кольору та текстури. Опалі соснові шишки чудово виглядають у віконних коробках; залиште їх як є або прикрасьте крафтовою фарбою чи блискітками. Обприскування фіксатором убереже блискітки від осипання.
Архіви
- Листопад 2024
- Жовтень 2024
- Вересень 2024
- Серпень 2024
- Липень 2024
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Серпень 2023
- Липень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Липень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Серпень 2020
- Липень 2020
- Червень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019