Зміст
Ще в школі нас вчили, що у кожної країни є три обов’язкових символу: герб, гімн і прапор. Що стосується України, то список можна сміливо заносити у вишиванку. Український національний одяг став візитною карткою національності і набув значної популярності у всьому світі.
Стильний колір
На сьогоднішній день вишивці вдалося те, що рідко вдається отримати національному костюму: вона чудово виглядає в повсякденному гардеробі сучасної людини, і не вилазить з шафи по національних святах. Тому, якщо ви хочете купити вишиванку, подивіться в каталозі https://magiavizerynky.com/zagotovky-parni/parni-zagotovky/
Вишиті сорочки перестали бути тільки носієм українських традицій. За допомогою національного одягу етнічна та історична спадщина українського народу може відчути величезну кількість людей по всьому світу, адже одяг з елементами української вишивки увійшов до останніх колекцій провідних дизайнерів. Все більше популярних акторів вибирають сукню або блузку з вишитими елементами для виходу в світ або на червону доріжку.
Вона відмінно виглядає з вишивкою на повсякденному або шикарному одязі. Його носять жінки і чоловіки різного віку, етнічні аксесуари доповнюють або поєднуються з сучасним гардеробом. Ідеальна Вишивка для дівчаток: її можна носити і в школу, і на свята.
Щоб підібрати вишивку і носити її довго і щасливо, потрібно знати деякі нюанси цієї сукні.
Що робить візерунок?
Український шитий одяг — це елемент народної культури, який передає традицію протягом століть. Спочатку орнаменту на одязі надавали великого значення, намагаючись з його допомогою захистити власника або побажати йому чого-небудь.
У цьому полягало величезне значення і місце, на якому знаходиться вишивка. Чоловіки традиційно прикрашають шию, комір, область грудей. Для жіночого варіанту національного костюма характерна пишна вишивка на рукавах, комірі і по краю, в рідкісних випадках — на грудях. Вишивка для дівчат традиційно жіноча схожа, але менше різних яскравих кольорів, щоб підкреслити природну красу і молодість.
Українці надають великого значення кожному символу, вишитому на їхньому одязі. Але, безумовно, найпопулярнішими є квіти, які служать прикрасою елегантного одягу.
Класичне поєднання кольорів на одязі-червоний і чорний на білому тлі. Червоний колір традиційно символізує Сонце, радість і любов до життя; Чорний — родючість землі. Але сьогодні можна вибрати цей одяг практично з будь-яким кольором вишивки: синім, червоним, зеленим, жовтим і різними їх комбінаціями. Головне, щоб вишивка була власником душі.
Існує кілька видів одягу, які об’єднані назвою » Українська вишиванка»:
- Жіноче вбрання з вишивкою на рукавах, грудях і колінах.
- Подовжена сорочка-туніка, яку можна носити з поясом.
- Класична сорочка з короткими або довгими рукавами.
Шиють одяг як на підбір переважно з натуральних тканин: льону, бавовни, в сучасному варіанті до цього списку додався трикотаж. Вишивка може наноситися безпосередньо на робочу область, але найчастіше використовуються спеціальні вставки із заздалегідь підготовленими малюнками. Сам малюнок може бути нанесений вручну або за допомогою спеціальних машин. Раніше різниця в цих виробах була суттєвою, але сьогодні вишиванки для дівчаток, хлопчиків і дорослих, вишиті в промислових умовах, не поступаються аналогу, вишитому вручну.
Поєднувати сорочку з орнаментом?
Мати вишивку в своєму гардеробі може кожен: ви можете придбати виріб на будь-який смак, який буде відповідати потребам кольору і вимогам до текстури і пошиття.
Чоловіки і хлопчики часто вибирають більш скромні моделі, світлих або темних відтінків з орнаментом в комірі і на грудях. Можна поєднувати з брюками, вишитими в тому ж тоні, але все частіше чоловіки замінюють вишивкою білу сорочку і в поєднанні з костюмом можуть надягати її для особливих випадків.
Жінки середніх років, а також власниці пишних форм найкраще виглядають в класичній сорочці з вишивкою. Його вільний крій і повітряні рукави не акцентують увагу на особливостях фігури, а лише підкреслюють жіночність і чуттєвість.
Молодим жінкам підходять туніки, сукні та класичні сорочки. Колір орнаменту вибирається виходячи з особистих переваг або для поєднання з різними аксесуарами. Вона також дуже підходить для вишитих дівчат: в такому одязі завжди елегантний зовнішній вигляд. Вишивка-це популярні ранки, урочисті лінійки або відкриті уроки.
Як вибрати вишивку?
Вибирати одяг з етнічним орнаментом необхідно, перш за все, для душі. Вишивка повинна бути зручною, комфортною, одяг повинен радувати і прикрашати ваш автомобіль. Якщо всі ці умови відповідають вибраному елементу, зверніть увагу на кілька параметрів.
Якісна вишивка повинна бути виконана тільки з натуральних матеріалів, переважно бавовни або льону. У ньому не жарко, шкіра буде добре дихати , але річ-довго знімається.
Якщо є принципова різниця, ви можете запитати вишивку Вид-машинний або ручний спосіб її використання. Якщо ви вишиваєте на одязі вручну, то прати виріб необхідно з обережністю — нитка для вишивання може спочатку трохи потьмяніти.
Розміри відповідають розмірам звичайного вишитого одягу. Але краще спробувати виріб перед покупкою-адже одяг виглядає краще, коли вона не сидить занадто щільно і туго.
Вишита сорочка — це красива елегантний одяг з натуральних тканин. Спробуйте покласти його в свій шафа і поєднувати з різним одягом і подивіться, як він освіжить вас яскравими квітами і незвичайними візерунками!
Відео: вишиті плаття для дівчаток.
Стильні та сучасні вишиванки , індивідуальний пошив (Ukryarmarka.com.ua)
Архіви
- Листопад 2024
- Жовтень 2024
- Вересень 2024
- Серпень 2024
- Липень 2024
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Серпень 2023
- Липень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Липень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Серпень 2020
- Липень 2020
- Червень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019