Міцелярна вода – які є причини, щоб міцелярну воду добавити до свого щоденного догляду
admin 5 Листопада 2022 ArticleЗміст
Ви коли-небудь замислювалися, як француженки виглядають без зусиль чудово? Одним із головних секретів краси є міцелярна вода, розчин для зняття макіяжу, очищення обличчя та тонік.
Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, як міцелярна вода приносить користь вашій шкірі та як найкраще її використовувати.
Що таке міцелярна вода і як вона впливає на ваше обличчя?
Міцелярна вода — це багатофункціональний очисний розчин, який може як очистити, так і тонізувати шкіру. Він справді ніжний до вашої шкіри та захищає ваш шкірний бар’єр. Він виготовляється з очищеної води, міцел і деяких м’яких поверхнево – активних речовин.
Міцели — різновид сферичної хімічної сполуки. Вони мають масляний «хвіст», який затримує бруд, жир і макіяж, і водолюбну «голову», яка дозволяє міцелам розчиняти забруднення. Ось так міцелярна вода легко видаляє забруднення з вашого обличчя.
Ще одна чудова перевага міцелярної води полягає в тому, що вона не містить спирту. Він зволожує вашу шкіру та зменшує подразнення шкіри. Експерти кажуть, що міцелярна вода також може бути корисною для контролю запалення шкіри. Регулярне використання міцелярної води робить вашу шкіру м’якою та гладкою.
Які переваги міцелярної води?
1. Видаляє надлишок жиру та бруду
Як було сказано вище, міцелярна вода є чудовим засобом для очищення шкіри. Це може допомогти вам зняти макіяж без будь-яких проблем. Міцели цієї води вловлюють додатковий шкірний жир і бруд і глибоко очищають шкіру. Міцелярна вода підвищує проникність шкіри, завдяки чому миючий засіб може проникати в глибші шари шкіри.
2. Запобігає виникненню прищів
Міцелярна вода зберігає вашу шкіру чистою та вільною від будь-яких забруднень. Він видаляє бруд і шкірне сало з пор вашої шкіри, щоб вони залишалися чистими та незабитими. Забиті пори шкіри є найбільш відповідальними за появу прищів, запалення та подразнення шкіри.
З іншого боку, незабиті пори шкіри та ідеально чиста шкіра запобігають появі прищів. Якщо у вас є проблеми з акне, ви також можете спробувати використовувати м’який засіб для вмивання разом із міцелярною водою. Дослідження показують, що м’яке миття обличчя та зволожуючі засоби можуть бути корисними проти вульгарних вугрів.
3. Зволожує вашу шкіру
Як правило, міцелярна вода містить гліцерин. Гліцерин є зволожуючою речовиною для шкіри. Фактично, дослідження впливу гліцерину на пошкоджену шкіру показує, що місцеве застосування гліцерину може відновити зволоження подразненої шкіри.
Крім того, гліцерин має здатність загоювати рани, а також заспокоювати роздратовану та запалену шкіру при зовнішньому застосуванні. Крім того, поверхнево-активні речовини, що використовуються в міцелярній воді, надзвичайно ніжні для шкіри. Це не робить вашу шкіру сухою або грубою.
4. Підходить для всіх типів шкіри
Міцелярна вода універсальна за своєю природою. Це означає, що вода підходить для всіх типів шкіри. За словами експертів з догляду за шкірою, міцелярна вода добре підходить навіть для людей з чутливою шкірою. Люди, які мають такі захворювання шкіри, як розацеа, також можуть використовувати її без будь-яких хвилювань. Він не містить шкідливих хімікатів і подразників, які зазвичай містяться в милі та інших поверхнево-активних речовинах.
5. Універсальний продукт
Міцелярна вода — це не просто один продукт у вашому догляді за шкірою. По суті, він може служити для повного догляду за шкірою. Він може працювати як засіб для очищення, зняття макіяжу, а також може використовуватися як тонік. Уявіть собі, що вам не доводиться подорожувати з купою засобів для догляду за шкірою, оскільки у вашій сумці є цей універсальний засіб.
Як використовувати міцелярну воду?
1. Як засіб для зняття макіяжу
Оскільки міцелярна вода надзвичайно ніжна до шкіри, вона найкраще підходить для зняття макіяжу. Якщо ви носите сильний макіяж і ваша шкіра потребує трохи свіжості, вам обов’язково слід його використовувати. Найкраща частина використання міцелярної води як засобу для зняття макіяжу полягає в тому, що вам навіть не потрібно обполіскувати обличчя після цього.
Кроки для виконання
- Налийте невелику кількість міцелярної води на ватний диск.
- Обережно зітріть макіяж з обличчя.
- У разі зняття макіяжу з очей потримайте ватний тампон кілька секунд, перш ніж витерти його.
- Після цього мити обличчя необов’язково.
- Закінчивши змивати макіяж з обличчя, нанесіть зволожуючий крем.
2. Як тонер
Міцелярну воду можна використовувати як тонік. Він може заспокоїти та зволожити вашу шкіру краще, ніж будь-який звичайний тонік, який ви купуєте в аптеці. Просто виконайте наведені нижче кроки, щоб використовувати його належним чином.
Кроки для виконання
- Очистіть обличчя м’яким миючим засобом.
- Висушіть шкіру.
- Налийте трохи міцелярної води на долоню.
- Втирайте міцелярну воду в шкіру.
- Нехай ваша шкіра вбере весь тонік.
3. Як миючий засіб
Для тих, хто не віддає перевагу вмиванню обличчя, міцелярна вода працює як чудовий миючий засіб. Він може замінити будь-яке засіб для вмивання чи очищення обличчя у вашому щоденному догляді за шкірою.
Кроки для виконання
- Налийте достатню кількість міцелярної води на ватний диск.
- Переконайтеся, що ватний тампон достатньо змочений, щоб очистити все обличчя.
- Протріть обличчя ватним диском.
- Після завершення очищення нанесіть зволожуючий крем.
Ви навіть можете використовувати міцелярну воду для чищення пензликів для макіяжу.
Вода легко видалить бруд і плями від макіяжу з кистей.
Різниця між міцелярною водою та тоніком
Як правило, міцелярна вода складається з очищеної води, м’яких поверхнево-активних речовин, гліцерину та міцел. Міцелярна вода є багатофункціональною, а це означає, що ви можете використовувати її як засіб для очищення обличчя, для зняття макіяжу, а також як тонік. Він має зволожуючі властивості, які зберігають вашу шкіру зволоженою та м’якою.
Тонер, з іншого боку, складається з таких інгредієнтів, як антиоксиданти, гліцерин і кислоти. Він використовується для підтримки рівня pH вашої шкіри та звуження пор шкіри. Тонік використовується після того, як ви вимили обличчя м’яким миючим засобом. У вільному продажі ви знайдете тоніки для різних проблем зі шкірою, такі як зволожуючий тонік, тонік для боротьби з прищами, тонік для звуження пор тощо.
Чи є побічні ефекти від використання міцелярної води?
Немає серйозних побічних ефектів міцелярної води. Однак потрібно бути обережним, зтираючи важкий макіяж з очей лише міцелярною водою. Ви повинні переконатися, що макіяж правильно видалений, інакше залишки макіяжу на очах можуть викликати серйозні проблеми. Дослідження показали, що косметичні засоби для макіяжу можуть збільшити ризик розвитку захворювання, яке називається дисфункцією мейбомієвої залози (МГЗ). Це може викликати сильний дискомфорт і біль в очах.
Крім того, не кожен макіяж можна легко зняти лише міцелярною водою. Багато людей використовують міцну водостійку косметику, для якої може знадобитися більше, ніж просто міцелярна вода. Потім ви можете вмити обличчя засобом для вмивання, щоб належним чином видалити макіяж.
Висновок
Міцелярна вода — це універсальний продукт, який ви повинні додати до свого щоденного догляду за шкірою. Він сприяє зволоженню шкіри, захищає вашу шкіру від появи вугрів і, найголовніше, підходить для всіх. Якщо ви використовуєте міцелярну воду, ви можете виключити багато інших продуктів зі свого списку засобів по догляду за шкірою, оскільки ця вода виконує кілька цілей.
Однак, якщо ви страждаєте від будь-якого серйозного захворювання шкіри, проконсультуйтеся з дерматологом перед використанням міцелярної води.
Архіви
- Листопад 2024
- Жовтень 2024
- Вересень 2024
- Серпень 2024
- Липень 2024
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Серпень 2023
- Липень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Липень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Серпень 2020
- Липень 2020
- Червень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019