Зміст
Ви коли-небудь замислювалися, чому використання кокосової олії на сухій шкірі так добре? Або чому так багато брендів засобів догляду за шкірою наголошують на використанні натуральних олій у своїх продуктах? Ви, мабуть, ніколи не уявляли, що ваша жирна шкіра, схильна до прищів, справді може покращитися за допомогою олії для обличчя, чи не так?
Вірте чи ні, натуральні олії для обличчя чудово підходять для вашої шкіри! Чи є у вас чиста чи проблемна шкіра, суха чи жирна шкіра, є олії для кожного типу шкіри.
Отримайте свій блиск природним шляхом, дізнавшись, яку олію для обличчя вам слід використовувати.
Чи корисні олії для обличчя?
Так, масла для обличчя корисні для шкіри. Всупереч поширеним міфам, олії для обличчя корисні навіть тим, у кого проблемна (жирна/схильна до акне/чутлива) шкіра, оскільки ці олії можуть допомогти усунути проблеми. І, якщо ви використовуєте правильну олію для свого типу шкіри, ви зможете побачити переваги за короткий час із сяючою здоровою шкірою.
Переваги масел для обличчя
1. З віком кількість жиру, що виробляється нашим тілом, зменшується. Щоб запобігти висиханню шкіри, їй потрібна олія разом із зволоженням, щоб запобігти тонким лініям, передчасному старінню і зморшкам. Використання олії для обличчя забезпечує цей баланс і утримує вологу в шкірі.
2. Масла для обличчя також захищають шкіру від сонячних променів, забруднення та навколишнього середовища.
3. Зазвичай їх отримують із натуральних інгредієнтів, таких як насіння, квіти, фрукти тощо, і не містять токсичних хімікатів, які завдають шкоди в довгостроковій перспективі. Олії для обличчя, отримані з рослин і насіння, містять жирні кислоти, які допомагають покращити текстуру вашої шкіри, підтримувати її зволоженість і працювати як бар’єр проти пошкоджень.
4. Вони багатофункціональні, їх можна використовувати як засоби для зняття макіяжу та бальзами для губ.
5. Результати використання масел для обличчя помітні набагато швидше, ніж кремів на хімічній основі.
6. Вам потрібно лише кілька крапель для всього обличчя та шиї. У разі змішування із зволожувачем на водній основі вам знадобиться ще менше, що робить їх економічно ефективними.
7. Ви навіть можете використовувати масло для обличчя як крем під очима; Такі олії, як арганова та касторова олії, можна навіть використовувати для потовщення та живлення вій.
Масла для обличчя для всіх типів шкіри
Для різних типів шкіри потрібні різні масла для обличчя. Немає жодного виду, який підходив би всім типам шкіри. Фактично, постійна проблема зі шкірою може посилитися через неправильно підібрану олію. Нижче наведено список масел, які підходять для різних типів шкіри:
1. Нормальна шкіра
Для нормальної шкіри найкраще підходять ті олії, які не надто важкі. Олії жожоба, марули та кокоса ефективні для нормального типу шкіри.
Чому вони працюють
Олії жожоба та марули легкі та легко вбираються шкірою. Оскільки вони не надто важкі, вони забезпечують потрібну кількість вологи, яка потрібна нормальній шкірі. Кокосова олія багата лауриновою кислотою і жирними кислотами, які живлять шкіру.
Як застосовувати
Ви можете змішати кілька крапель будь-якої з цих олій із зволожуючим кремом (не тим, що є сонцезахисним кремом-зволожувачем) і нанести на обличчя. З кокосовою олією ви можете легко масажувати обличчя та шию.
Професійна порада:
Кокосову олію найкраще використовувати у формі холодного віджиму.
2. Суха шкіра
Для сухої шкіри ідеально підійдуть олія абрикосових кісточок, кокосова олія першого віджиму та мигдальна олія. Вони містять жирні кислоти, які допомагають зберегти еластичність і колаген в шкірі.
Чому вони працюють
Якщо ваша шкіра суха, олеїнова кислота, присутня в цих оліях, утримує вологу в шкірі та зменшує свербіж і почервоніння. Олія абрикосових кісточок особливо ефективна в сухому кліматі та холодній вітряній погоді.
Мигдальне масло також багате вітаміном А, який може допомогти зменшити тонкі зморшки на сухій шкірі. Він також ефективний при важких захворюваннях шкіри, таких як псоріаз та екзема.
Як застосовувати
Змішайте кілька крапель із зволожуючим кремом на ніч і нанесіть на обличчя. Ви навіть можете нанести олію безпосередньо на обличчя після вмивання, а потім нанести зволожуючий крем, щоб увібрати олію.
Примітка:
Ніколи не змішуйте олію з сонцезахисним кремом, оскільки це може зменшити дію сонцезахисних засобів, які ви використовуєте.
3. Жирна шкіра
Олія чайного дерева, арганова олія або олія виноградних кісточок працюють як в’яжучі засоби для жирної шкіри. Вони легкі та не надто жирні. Таким чином, вони більше не закупорюють пори. Олія виноградних кісточок ефективно контролює вироблення жиру та шкірного сала.
Чому вони працюють
Ці олії ефективно видаляють шкірне сало завдяки своїм в’яжучим і антибактеріальним властивостям, таким чином збалансовуючи жирність і зменшуючи блиск. Олія чайного дерева містить антибактеріальні сполуки, які допомагають зменшити кількість прищів і розкрити пори.
Як застосовувати
Найкраще використовувати олію після зволожуючого крему. Це тому, що люди з жирною шкірою зазвичай використовують легкий зволожуючий крем, який не забиває пори. Це допомагає шкірі отримати переваги зволожуючого крему, що контролює жирність, і масло запобігає висиханню шкіри.
4. Комбінована шкіра
Олії марули, жожоба та льону ідеально підходять для комбінованої шкіри. Вони можуть підтримувати шкіру вологою та живити, одночасно запобігаючи появі прищів на жирних ділянках обличчя.
Чому вони працюють
Всі три олії легко вбираються і контролюють вироблення олії. Лляна олія також ефективна для зволоження сухих ділянок шкіри, запобігання акне та мінімізації зморшок і запалень.
Як застосовувати
Злегка нанесіть на обличчя та шию після очищення. Ви можете нанести кілька крапель перед використанням зволожуючого крему на ніч. Якщо погода спекотна, уникайте нанесення вдень. Завжди масажуйте рухами вгору.
5. Чутлива шкіра
Масло морінги і масло алое вера ефективні для чутливої шкіри. Вони також допомагають запобігти прищам і зменшити почервоніння. Вони діють на чутливу шкіру, схильну до появи прищів, а також на чутливу шкіру, схильну до сухості.
Чому вони працюють
Морінга містить антиоксиданти, які допомагають усунути вільні радикали, які викликають передчасне старіння. Він також містить жирні кислоти, які допомагають живити суху або втомлену шкіру. Він може заспокоїти чутливу шкіру, оскільки має протизапальну дію.
масло алое вера для зволоження шкіри; і крім того, він має терпку та антибактеріальну дію. Таким чином, він може збалансувати жирну шкіру та зменшити наявність прищів.
Як використовувати
Масло морінги можна наносити на вимиту шкіру після використання зволожуючого крему. Якщо використовувати на ніч, його слід наносити на шкіру в останню чергу. Якщо ваша шкіра чутлива до макіяжу, ви можете спробувати використовувати його перед нанесенням будь-якої косметики на хімічній основі, щоб вигляд був рівномірним. Масло алое вера можна наносити безпосередньо на чисте обличчя.
Професійна порада:
Ви можете зробити пробний запуск з ними, застосувавши олії на схильну до прищів ділянку обличчя на кілька днів.
Якщо це працює, використовуйте всюди.
6. Шкіра, схильна до вугрів
Хоча більшість із вас думає, що якщо у вас є прищі, ви не можете використовувати масло для обличчя, ви помиляєтеся. Існують олії проти прищів, які абсолютно безпечні для використання, наприклад, масло чайного дерева, граната і шипшини.
Чому вони працюють
Безрецептурні засоби для боротьби з прищами містять інгредієнти, які позбавляють шкіру її природної вологи та жиру, одночасно зменшуючи виділення шкірного сала. Таким чином, суха та роздратована шкіра має тенденцію виробляти більше шкірного сала, ніж потрібно, що, у свою чергу, створює прищі, закупорює пори та чорні крапки.
Таке масло для обличчя, як гранат, має протизапальну дію, а також має антибактеріальні властивості. Таким чином, це зменшить присутність бактерій, що викликають прищі, одночасно зволожуючи та заспокоюючи шкіру, де у вас немає прищів. Оскільки він дуже легкий, він не зробить вашу шкіру жирною.
Олія шипшини ефективна для шкіри, сильно ураженої акне. Він може зволожити шкіру аж до дерми і не забивати пори. Він містить жирні кислоти, які можуть зменшити появу шрамів від прищів і контролювати почервоніння. Він також запобігає утворенню свіжих прищів, зменшуючи наявні.
Як застосовувати
Як і у випадку з жирною шкірою, нанесення олії граната або шипшини повинно бути останнім кроком у вашій рутині. Спробуйте використовувати його протягом тижня на вашій найбільш схильній до прищів ділянці та використовуйте в інших місцях, якщо там не з’явилися свіжі прищі. Нанесіть на шкіру кілька крапель масажними рухами після нанесення нічного крему.
Масла для різних станів шкіри
- Скваланова олія дуже ефективна для шкіри, схильної до вугрів, і для всіх типів шкіри через її високу абсорбцію, легкість і некомедогенність.
- Якщо ви хочете мати сяючу шкіру, олія куркуми зменшує появу шрамів від прищів і надає шкірі здорового сяйва.
- Олія виноградних кісточок містить антиоксидант під назвою проантоціанідин, який зменшує зміну кольору шкіри. Це навіть освітлює шкіру. Його можна призначати як добавку для прийому всередину для лікування мелазми, свого роду пігментації, яка виникає під час вагітності.
- Олія насіння огуречника містить гамма-ліноленову кислоту, яка має протизапальні властивості. Таким чином, це допомагає контролювати акне та дерматит.
- Олія авокадо багата антиоксидантами та вітамінами А, В і С.
- Олія насіння коноплі містить жирні кислоти та білки, які також ефективні для дуже сухої та потрісканої шкіри. Таким чином, його можна використовувати для лікування псоріазу та екземи.
- Олії жожоба та ожини ефективні як антивікові засоби для зменшення тонких ліній і зморшок.
Висновок
У наші дні сталого способу життя та природного життя використання олії для обличчя може бути набагато кращим вибором, ніж використання засобів догляду за шкірою, насичених хімікатами. Ці олії є натуральними та мають різні властивості для вирішення проблем шкіри. Оскільки їх потрібно використовувати в невеликих кількостях, вони можуть працювати, навіть якщо вони дорогі. Однак проведіть патч-тест перед використанням будь-якої олії на обличчі.
Архіви
- Листопад 2024
- Жовтень 2024
- Вересень 2024
- Серпень 2024
- Липень 2024
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Серпень 2023
- Липень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Липень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Серпень 2020
- Липень 2020
- Червень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019