Ваші руки виконують майже кожну щоденну роботу і стикаються з гнівом усієї вашої роботи. Тому важливо не нехтувати ними. Чи знаєте ви, що суха шкіра може утворюватися через перевтому рук і викликати свербіж, лущення, почервоніння та подразнення?
Хоча ви не можете зупинити старіння своїх рук, ви можете миттєво побалувати їх кількома простими способами, щоб вони виглядали м’якими, гладкими та здоровими. Прокрутіть вниз, щоб дізнатися більше.
Чому важливо доглядати за своїми руками?
Ваші руки більш вразливі та схильні до старіння, оскільки шкіра на них порівняно тонка. Крім того, ваші руки піддаються впливу різного роду мікробів, бруду, агресивних речовин і сонячного світла. Крім того, вони не захищені ні одягом, ні макіяжем.
Хоча ви можете надавати великого значення догляду за шкірою обличчя, про руки часто згадують про догляд за шкірою. Але так не повинно бути. Ваші руки також заслуговують на догляд за шкірою.
Як доглядати за своїми руками?
1. Чисті руки
Забруднені руки можуть поширювати інфекційні захворювання. [ 1 ] Нинішня глобальна пандемія COVID-19 є її найкращим прикладом. Навіть вірусні чи бактеріальні інфекції, такі як сальмонела та грип, можуть потрапити у ваш організм, якщо ви не миєте руки належним чином.
Дивлячись на нинішню ситуацію, в ідеалі слід мити руки щогодини з антибактеріальним милом.
Експерти радять добре потерти руки не менше 20 секунд. Включайте тильну сторону рук і зап’ястя під час миття. Якщо ви носите кільця, зніміть їх під час очищення рук.
2. Використовуйте крем для рук
Креми для рук у багатьох аспектах кращі за лосьйони. Вони більш довговічні та товщі за своєю природою.
Якщо у вас дуже суха шкіра, вам слід використовувати крем для рук на масляній основі. Такі інгредієнти, як гліцерин, альфа-гідроксикислоти та сечовина, є корисними, оскільки вони діють як зволожувачі, щоб притягувати вологу з повітря до вашої шкіри.
Коли верхній шар вашої шкіри висихає через брак води, це спричиняє тріщини на поверхні та залишає проміжки між клітинами шкіри. Помякшувачі діють як пом’якшувачі, які заповнюють порожні простори між клітинами шкіри та роблять вашу шкіру більш гладкою.
3. Захистіть свої кутикули
Ваші кутикули захищають ваші нігті та шкіру навколо них від усіх видів інфекцій. Якщо ви обрізаєте кутикулу, бактеріям і мікробам легше проникнути всередину, що може призвести до інфекції. Наступного разу, коли ви підете в салон на манікюр, уникайте обрізання кутикули.
Якщо ви все-таки хочете обрізати кутикулу, спочатку її потрібно розм’якшити. Для цього змочіть пальці в теплій воді або прийміть теплий душ. Потім скористайтеся засобом для видалення кутикули, щоб відсунути кутикулу назад. Потім нанесіть зволожуючий крем.
Іноді обрізання кутикули може призвести до інфекції, відомої як пароніхія.
Його симптоми включають почервоніння та чутливість шкіри навколо нігтя, заповнені гноєм пухирі та відшарування нігтя. У той час як легку пароніхію можна лікувати вдома, хронічна пароніхія вимагає належної медичної допомоги.
4. Регулярно робіть масаж
Масаж рук може не тільки покращити їхній зовнішній вигляд, але й принесе безліч значних переваг для здоров’я. Згідно з дослідженням, масаж рук може мати наступні переваги:
- Полегшення болю
- Зменшення почуття стресу та тривоги
- Підвищена сила зчеплення
- Миттєве підняття настрою
- Покращена якість сну
5. Зробіть пілінг рук
Використовуйте м’який скраб для відлущування рук принаймні раз на тиждень. Пілінг може позбутися мертвих клітин шкіри ваших рук, роблячи їх м’якими та гладкими.
Якщо ви не хочете використовувати куплений в магазині скраб, ви можете зробити його вдома, використовуючи такі корисні інгредієнти, як цукор, оливкова олія та сік лайма. Не забувайте бути ніжними та завжди наносити зволожуючий крем після чищення рук.
6. Лікуйте тріщини
Сухість і потріскані руки – часта скарга в холодну погоду. Keratolysis Exfoliativa — поширене захворювання шкіри, при якому спостерігається вогнищеве лущення долонь і рідше підошов.
Ви також можете відчувати наповнені повітрям пухирі, почервоніння, свербіж і кровотечі на руках. Важливо постійно тримати руки належним чином зволоженими. Креми для рук, вазелін, олія жожоба, олія ши та оливкова олія є кількома ефективними пом’якшувальними засобами, які можуть вилікувати потріскану шкіру рук.
7. Підстрижіть нігті
Стрижка нігтів повинна бути включена в режим догляду за руками для дотримання особистої гігієни. Якщо ви зберігаєте довгі нігті, бруд може застрягти всередині них. Бруд приваблює мікроби та бактерії. Це може призвести до бактеріальної інфекції. Окрім бактеріальної інфекції, харчове отруєння також може спричинити бруд з нігтів.
8. Манікюр
Регулярний манікюр допоможе зберегти руки чистими, а нігті – акуратними. Крім формування нігтів і догляду за кутикулами, манікюр також може прискорити ріст нігтів.
Масаж рук під час манікюру також є розслаблюючим способом зняття стресу, оскільки він допомагає покращити кровообіг і стимулює приплив крові, зберігаючи ваші руки гладкими та м’якими та зменшуючи появу зморшок.
9. Правильне харчування
Поживна дієта може допомогти покращити та зберегти ваші нігті та шкіру рук. Ви повинні включати продукти, багаті білками, незамінними жирними кислотами, вітамінами B і E для здорової шкіри та міцних нігтів. Крім того, збалансоване харчування допоможе вам досягти м’якості та пружності шкіри.
Висновок
Догляд за руками не повинен бути складним. Важливо пам’ятати, що регулярний догляд за шкірою рук у ваш розпорядок дня, щоб ваші руки виглядали та почувалися добре. Створіть розпорядок дня, який вам підходить, і дотримуйтесь його. Вибір правильних засобів по догляду за шкірою також важливий для того, щоб руки виглядали молодо.
Архіви
- Листопад 2024
- Жовтень 2024
- Вересень 2024
- Серпень 2024
- Липень 2024
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Серпень 2023
- Липень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Липень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Серпень 2020
- Липень 2020
- Червень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019