Зміст
Вам важко впоратися зі шкірою, яка відчуває сухість і лущення протягом дня? Занадто часто поєднується з сверблячкою? Побудова правильного щоденного догляду за шкірою може бути відповіддю на вашу проблему.
Кожна шкіра має унікальні потреби залежно від її типу, текстури, проблем тощо. Знайти правильний продукт для вашого типу шкіри так само важливо, як знати техніку та порядок нанесення.
Тож, якщо ви хочете знати ідеальний щоденний догляд за шкірою, який допоможе уникнути сухості шкіри, продовжуйте читати.
Щоденний догляд за сухою шкірою
Що стосується використання засобів на обличчі, найкраще робити це через певні проміжки часу, даючи шкірі деякий час дихати між ними. Ось чому важливо розділити щоденний режим догляду за шкірою на денний і нічний.
У той час як ваш денний догляд за шкірою буде зосереджений на запобіганні пошкодженню вашої шкіри через вплив забруднення та ультрафіолетових променів, нічний догляд за шкірою спрямований виключно на усунення пошкоджень і надання можливості вашій шкірі відновитися та омолодитися під час сну. Обидві процедури повинні включати такі важливі кроки, як очищення, зволоження тощо.
Денний догляд за сухою шкірою
1. Очищаючий лосьйон
Очищення обличчя є першим і одним із найважливіших кроків для сяючої та підтягнутої шкіри. Протягом дня ваша шкіра має витримувати пошкодження, спричинені брудом, забрудненням і шкідливими УФ-днями. Спочатку потрібно вимити обличчя та видалити всі забруднення за допомогою очищувального лосьйону.
Якщо у вас суха шкіра, рекомендуємо використовувати миючий засіб для обличчя, який містить пом’якшувальні речовини, які змиють будь-які накопичення з вашого обличчя. Виберіть продукт, який є ніжним і не позбавляє вашу шкіру натуральних жирів, які він містить.
2. Тонер
Тонік, по суті, завершить роботу, розпочату засобом для очищення обличчя. Тонік допоможе тонізувати вашу шкіру та видалити будь-які забруднення, що залишилися, забезпечуючи вам чисту та спокійну шкіру. Деякі тонери також допомагають зменшити пошкодження, спричинені УФ-променями, і заспокоюють вашу шкіру, зберігаючи її зволоженою.
Після використання очищаючого лосьйону слід наносити тонік. Обов’язково вибирайте тонік, який не насичений відлущувальними кислотами – залиште його для свого нічного догляду за шкірою. Ви можете нанести тонік на обличчя чистою ватною кулькою відразу після використання засобу для чищення обличчя.
3. Антиоксидантна сироватка
Сироватка, наповнена потрібними антиоксидантами, може мати ряд переваг для вашої шкіри. Наприклад, відомо, що гіалуронова кислота в сироватках утримує вологу, а вітамін B3 і пептиди сприяють виробленню колагену, протеїну, який робить вашу шкіру пружною.
Відомо, що поєднання вітаміну Е та ферулової кислоти допомагає вашій шкірі довше залишатися молодою. Використання сироватки, насиченої антиоксидантами, зробить вашу шкіру яскравішою, зніме запалення та навіть запобіжить старінню.
4. Зволожуючий крем із SPF
Тепер настає четвертий і, можливо, найважливіший крок у зволоженні шкіри за допомогою зволоження. Вибір правильного зволожуючого крему для вашого типу шкіри надзвичайно важливий. Для сухої шкіри рекомендується використовувати зволожуючий крем у формі м’якого крему.
Використання зволожуючого крему з SPF допоможе зволожити шкіру та зберегти її м’якою, а також захистить від сонячних променів і забруднення. Рекомендується додати зволожуючий крем ізСПФ не менше 30 до вашої щоденної ранкової чи денної процедури догляду за шкірою.
Нічний догляд за сухою шкірою
1. Очищаючий лосьйон
Може здатися неможливим дотримуватися суворого режиму догляду за шкірою вночі, особливо після довгого, насиченого дня. Але подумайте про це так: коли ви отримуєте потрібну кількість годин для сну краси, ваша шкіра також може відновитися протягом ночі. Почніть з очищення від домішок і бруду, накопичених протягом дня, щоб заспокоїти та очистити шкіру.
2. Тонер
Використання тоніка на ніч додатково зволожить вашу шкіру. Тоніки також містять інші важливі елементи, такі як ніацинамід.
Певні тоніки також мають інші переваги, такі як ефективне очищення від макіяжу, зменшення акне та очищення пор і відмерлих клітин шкіри. Для нічного догляду за шкірою ви можете вибрати продукти, які містять відлущувальні кислоти. Нанесіть тонік на обличчя після використання засобу для чищення обличчя. Проконсультуйтеся з дерматологом, щоб підібрати правильний засіб для вашого типу шкіри.
3. Сироватка з ретинолом
Одним словом, ретинол прискорює ріст нових клітин шкіри. Використання сироватки з ретинолом допоможе позбутися пігментних плям і будь-яких пошкоджень, завданих шкірі протягом дня. Інші компоненти сироватки посилять зволоження та заспокоять вашу шкіру.
Причина, по якій ретинол зарезервований на ніч, полягає в тому, що він нестабільний під сонцем і руйнується, якщо застосовувати його вдень. Обов’язково виберіть щадну формулу ретинолу, яка не матиме побічних ефектів, таких як подразнення та запалення. Щоб дізнатися, яку сироватку з ретинолом купити, проконсультуйтеся з дерматологом.
4. Крем під очі
Крем для повік, спеціально призначений для ніжної шкіри навколо очей, чудово допоможе позбутися таких проблем, як темні кола та опухлі очі. Спробуйте крем для очей із властивостями проти старіння, який мінімізує темні кола та зморшки. Ви також можете шукати освітлюючі інгредієнти, такі як вітамін С, щоб усунути гіперпігментацію під очима.
Звичайно, консилер чудово приховує ваші темні кола щоранку. Але додавання нічного крему для повік до режиму догляду за шкірою гарантує, що ви більше не будете так залежати від коректора. Обов’язково виберіть крем для повік, призначений для нанесення на ніч. Пам’ятайте, що денні креми запобігають пошкодженню, а нічні – усувають їх.
5. Зволожуючий крем
Надайте своєму обличчю нічну глибоку обробку за допомогою зволожуючого крему з усіма потрібними інгредієнтами, такими як гіалуронова кислота, вітамін С і гліколева кислота. Це допоможе боротися зі зміною кольору та старінням, а також зробить вашу шкіру бадьорою вранці.
Вибираючи продукт, віддавайте перевагу інгредієнтам, які відповідають вашим потребам. Наприклад, якщо вас турбують плями та нерівний тон шкіри, віддайте перевагу продукту, який містить фруктові ферменти та гіалуронову кислоту . Якщо ви хочете заспокоїти шкіру, вам слід шукати засіб із м’якими компонентами, наприклад мигдальне масло. Зверніться до експерта, щоб підібрати правильний продукт для вашої шкіри.
Щотижневий режим для сухої шкіри
На додаток до вашої щоденної покрокової денної та нічної процедури догляду за шкірою, ось також кілька речей, які ви можете робити раз на тиждень, щоб підбадьорити свою шкіру та надати їй сяйва.
1. Домашній відлущувальний пілінг
Пілінги, які можна використовувати вдома, доступні. Важливо вибрати такий пілінг, який відповідає вашим потребам, а також не містить інгредієнтів, на які ваша шкіра може потенційно реагувати. Ви можете спробувати використовувати пілінг за вухом, щоб перевірити, перш ніж наносити його на обличчя.
Відомо, що пілінги з AHA корисні для зменшення акне та зміни кольору обличчя. Пам’ятайте, що це потрібно робити лише раз на тиждень або раз на два тижні. Причина, чому ви повинні робити цей додатковий крок рідше, полягає в тому, що, хоча це чудово відлущити шкіру, це може спричинити пошкодження у вигляді подразнення та запалення шкіри.
2. Масло для обличчя
Олія для обличчя складається з натуральних екстрактів і може допомогти зволожити шкіру, а в деяких випадках – освітлити її. Оливкова олія, наприклад, як відомо, чудово освітлює шкіру. Відомо, що арганова олія чудово очищає шкіру від прищів і зволожує шкіру, а олія марули має антибактеріальні властивості.
Рекомендується використовувати масло для обличчя двічі на день, один раз вранці і один раз ввечері. Однак обов’язково проконсультуйтеся з дерматологом, перш ніж наносити масло для обличчя, оскільки існує ймовірність того, що воно може спричинити подразнення та запалення шкіри, якщо його не схвалить сертифікований спеціаліст.
Інші поради для сухої шкіри (що можна та чого не можна робити)
1. Нічна маска
Час від часу ви можете спробувати нічну маску, яка зволожить вашу шкіру, коли ви дрімнете. До ранку ваша шкіра стане більш підтягнутою і підтягнутою.
2. Не використовуйте гарячу воду
Якщо у вас суха шкіра, швидше за все, ви помітили, що ваш стан погіршується після особливо тривалого гарячого душу. Використання гарячої води може лише ще більше висушити шкіру та викликати подразнення. Тож замість цього вибирайте теплу воду. Також рекомендується приймати душ недовго — від 5 до 10 хвилин.
3. Будьте без стресу
Дослідження тісно пов’язують стрес із станами шкіри. У наш час ми всі живемо стресом. Тож знайдіть способи пом’якшити стрес – спробуйте медитувати та висипайтеся.
4. Зверніться за допомогою до експерта
Коли ви обираєте засіб для своєї шкіри, важливо отримати думку сертифікованого фахівця, оскільки певні інгредієнти можуть спричинити запалення шкіри. Також краще проконсультуватися з лікарем, щоб знайти правильний спосіб лікування сухої шкіри.
Висновок
Дотримання щоденного режиму догляду за шкірою матиме довготривалий позитивний вплив на будь-який тип шкіри. Пам’ятайте, що для того, щоб побачити ефект від нового режиму догляду за шкірою, може знадобитися час. Тож запасіться терпінням, дотримуючись розпорядку дня.
Однією з головних проблем людей із сухою шкірою є нездатність утримувати вологу на обличчі. Дотримуючись наведених вище кроків, переконайтеся, що волога зафіксована, а ваша шкіра залишається зволоженою та гладкою.
Архіви
- Листопад 2024
- Жовтень 2024
- Вересень 2024
- Серпень 2024
- Липень 2024
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Серпень 2023
- Липень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Липень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Серпень 2020
- Липень 2020
- Червень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019