Зміст
- 1 Що таке скраб для обличчя?
- 2 Що скраб для обличчя робить з вашим обличчям?
- 3 Кроки використання скрабу для обличчя
- 4 Які переваги використання скрабу для обличчя?
- 5 Як вибрати найкращий скраб для обличчя для вашого типу шкіри?
- 6 Як зробити домашні скраби для обличчя?
- 7 Міфи та факти про скраби для обличчя
- 8 Гум для вмивання проти скрабу для обличчя
- 9 Чи можна щодня використовувати скраб для обличчя?
- 10 Що потрібно нанести після використання скрабу для обличчя?
- 11 Скраб для обличчя, що потрібно і чого не можна робити
- 12 Висновок
Ви вже додали пілінг до свого догляду за шкірою? Якщо ні, ви, ймовірно, втратите безліч переваг для шкіри, які він пропонує.
Здоровий догляд за шкірою складається з кількох етапів, зокрема скрабування обличчя. Скраб для обличчя не лише видаляє глибокі забруднення, але й робить вашу шкіру сяючою.
Давайте поглибимося, щоб зрозуміти переваги використання скрабу для обличчя та як вибрати той, який найкраще підходить для вашої шкіри.
«Кава та цукор можуть бути надзвичайно корисними як домашні скраби для обличчя.
Вони забезпечують м’яке відлущування, яке очищає глибокі плями з пор».
Що таке скраб для обличчя?
Скраб для обличчя – це засіб по догляду за шкірою, який використовується для відлущування шкіри. Це допомагає у видаленні мертвих клітин шкіри з поверхні вашої шкіри, зменшуючи ймовірність закупорки пір і появи вугрів. Практика скрабування та відлущування сягає давніх часів, історія показує, що люди використовували щось абразивне для відлущування шкіри.
Наприклад, американські індіанці використовували сушені качани кукурудзи для відлущування шкіри. Подрібнені морські раковини також були популярним варіантом. Сьогодні скраби виготовляють із таких інгредієнтів, як кавова гуща, цукор, морська сіль дрібного помелу, кориця, мед, овес тощо.
Що скраб для обличчя робить з вашим обличчям?
Скраби для обличчя містять грубі частинки, які допомагають відлущити шкіру. Коли ви наносите скраб для обличчя, частинки втираються в шкіру та видаляють весь бруд з пор шкіри. Він також видаляє омертвілі клітини шкіри, роблячи шкіру більш гладкою та м’якою. Додавання якісного скрабу для обличчя у ваш щотижневий догляд за шкірою забезпечить вам здорову та сяючу шкіру.
Кроки використання скрабу для обличчя
Крок 1: Ретельно промийте обличчя водою. Не витирайте його насухо.
Крок 2. Візьміть на долоню кількість скрабу для обличчя розміром з нікель.
Крок 3: нанесіть скраб на вологе обличчя.
Крок 4: обережно розітріть скраб по обличчю, застосовуючи найменший тиск. Ви можете втирати скраб круговими рухами пальців.
Крок 5. Завжди масажуйте обличчя вгору та зосередьтеся на таких областях, як верх і кут носа, щоки та верхні губи.
Крок 6: Продовжуйте масаж 10-15 секунд.
Крок 7: Тепер перейдіть до шиї та під підборіддям і масажуйте ще 10 секунд.
Крок 8. Після завершення відлущування вмийте обличчя холодною або теплою водою.
Крок 9. Обережно промокніть обличчя м’яким рушником.
Не намагайтеся тягнути шкіру або надто сильно натискати під час чищення.
Це може пошкодити вашу шкіру.
Які переваги використання скрабу для обличчя?
1. Видаляє відмерлі клітини шкіри
Першою і головною перевагою використання скрабу для обличчя є видалення мертвих клітин шкіри з вашого обличчя. Відмерлі клітини шкіри роблять обличчя сухим і тьмяним. Вони також закупорюють пори шкіри. Скраби для обличчя ретельно відлущують вашу шкіру та видаляють мертві клітини шкіри.
2. Розчищає пори шкіри
Тіло виробляє природне масло під назвою шкірне сало, щоб підтримувати шкіру зволоженою. Але іноді вироблення стає надмірним, і додатковий жир шкірного сала накопичується в порах шкіри. Оскільки пори шкіри закупорюються, це призводить до появи прищів. Відлущування видаляє шкірний жир і очищає пори шкіри.
3. Видаляє лусочки
Багато людей помічають сухі плями на шкірі. Ці сухі ділянки шкіри відомі як лусочки. Це нездорово, а також робить шкіру надзвичайно тьмяною. Пілінг обличчя за допомогою скрабу допоможе вам позбутися лущення шкіри і зробити її більш гладкою.
4. Зменшує шрами від прищів
Скраби для обличчя також сприяють зменшенню шрамів від прищів і темних плям на шкірі. Хоча вони не видаляються повністю, вони стають легшими. Скраб сприяє природному процесу відновлення шкіри. Коли ви скрабуєте обличчя, це видаляє мертві та пошкоджені клітини шкіри та дозволяє шкірі омолодитися. Завдяки цьому темні плями і шрами стають світлішими. Відомо, що скраби для обличчя, які містять натуральні інгредієнти для освітлення шкіри, мають кращий ефект.
5. Запобігає вростанню волосся
Вросле волосся може викликати розчарування, оскільки воно відіграє ключову роль у виникненні прищів. Скрабування обличчя — один із найкращих способів запобігти руйнуванню врослого волосся вигляду вашого обличчя. Виберіть скраб для обличчя з антисептичними властивостями, щоб зробити очищення обличчя безпечнішим і ефективнішим.
6. Забезпечує більш гладку шкіру
Крім того, скраби для обличчя також роблять вашу шкіру гладкою та сяючою. Коли ваше обличчя виглядає більш гладким, м’яким і сяючим, ваша самооцінка природно підвищиться.
7. Покращує текстуру шкіри
Шкіра обличчя чутлива, тонша і більш схильна до пошкоджень порівняно зі шкірою на інших частинах тіла. Неналежний догляд за шкірою, забруднення тощо можуть призвести до грубої та тьмяної шкіри. Скраби для обличчя покращують текстуру шкіри, стимулюючи процес оновлення шкіри.
8. Краще поглинання продуктів по догляду за шкірою
З накопиченням шарів мертвих клітин шкіри, засоби догляду за шкірою, якими ви користуєтеся, важко просочуються, тому ви можете отримати бажані результати. Відлущування обличчя за допомогою скрабу може гарантувати, що ці продукти належним чином поглинаються та легко змішуються з вашою шкірою.
Як вибрати найкращий скраб для обличчя для вашого типу шкіри?
Вибір правильного скрабу для обличчя є надзвичайно важливим. Щоб отримати найкращі результати, ви завжди повинні обирати продукт, який підходить вашому унікальному типу шкіри.
1. Жирна шкіра
Люди з жирною шкірою переважно мають проблеми з прищами, оскільки надлишок шкірного жиру закупорює пори шкіри. Тому вам потрібен скраб для обличчя, який не тільки видалить відмерлі клітини шкіри, але й матиме властивості проти прищів. Саліцилова кислота відома своїми перевагами проти прищів. Якщо у вас жирна шкіра, вам слід придбати засіб для вмивання, що містить саліцилову кислоту або подібні інгредієнти проти прищів.
2. Суха шкіра
Ті, у кого суха шкіра, можуть використовувати будь-який засіб для вмивання, який містить інгредієнти, придатні для видалення мертвих клітин шкіри. Гліколева кислота є одним з таких інгредієнтів, який легко видаляє мертві клітини шкіри та шкіру, що лущиться. Відомо, що він є чудовим ексфоліантом. Шукайте скраб для обличчя, який містить гліколеву кислоту, а також забезпечує деякі зволожуючі переваги для вашої шкіри.
3. Чутлива шкіра
Людям з чутливою шкірою слід уважніше підходити до вибору косметичних засобів. Якщо у вас чутлива шкіра, переконайтеся, що ваш скраб для обличчя має антибактеріальну та протизапальну дію. Пропіленгліколь має антибактеріальні та протигрибкові властивості. Куркума та йогурт є натуральними інгредієнтами, які мають протизапальну дію. Цукрові скраби вважаються корисними для чутливої шкіри. Цукор є природним відлущувальним засобом для шкіри та чудово видаляє мертві клітини шкіри.
4. Комбінована шкіра
Оскільки комбінована шкіра – це суміш сухої та жирної шкіри, вибрати скраб для обличчя дещо складно. Але експерти стверджують, що людям з комбінованою шкірою варто використовувати скраб для обличчя, який очищатиме шкіру від надлишків жиру, не пересушуючи її.
Як зробити домашні скраби для обличчя?
1. Кавовий скраб
Кофеїн у каві покращує кровообіг і додає шкірі сяйво. Антиоксиданти, що містяться в ньому, захищають шкіру від ультрафіолетових променів і запобігають втраті вологи.
- Візьміть 3 чайні ложки кави і ½ склянки йогурту. Добре перемішайте їх у блендері та відставте суміш приблизно на 5 хвилин.
- Як тільки воно стане густим, додайте до нього одну чайну ложку меду і добре перемішайте.
- Скрабуйте обличчя цією сумішшю круговими рухами протягом приблизно 10 хвилин.
- Змити холодною водою.
2. Скраб з лимона, меду та цукру
Лимон допомагає очистити прищі, чорні крапки та зміни кольору, а мед зволожує та загоює запалену шкіру.
- Змішайте чашку цукру з ½ склянки оливкової олії та одну столову ложку меду. Додайте до нього лимонний сік (з великого лимона).
- Помішуйте деякий час.
- Нанесіть це на обличчя та потріть кілька хвилин.
- Змити холодною водою.
Не залишайте скраб занадто довго, якщо у вас суха шкіра.
Через це ваша шкіра може лущитися.
3. Томатно-йогуртовий скраб
Помідор усуває засмагу з вашої шкіри, а йогурт діє як природний відбілювач, який освітлює тон шкіри.
- Візьміть по 2 чайні ложки м’якоті томатів і йогурту. Додайте до нього ложку лимонного соку.
- Добре перемішайте їх.
- Нанесіть його на все обличчя та дайте йому висохнути.
- Змийте його.
4. Вівсяний скраб
Вівсянка чудово м’яко відлущує шкіру. Крім того, він очищає пори від надлишків шкірного сала і підтримує шкіру чистою.
- Змішайте по столовій ложці цільного молока і оливкової олії.
- Додайте до нього 2 столові ложки вівсяних пластівців і дайте овесу розм’якшитися.
- Додайте кілька крапель рожевої води і добре перемішайте
- Нанесіть це на обличчя та обережно масажуйте протягом 2 хвилин.
- Пізніше змийте холодною водою.
5. Скраб з коричневого цукру
Коричневий цукор є ефективним інгредієнтом для відлущування обличчя. Його антибактеріальні властивості та гліколева кислота зберігають вашу шкіру здоровою та сяючою.
- Візьміть по 2 столові ложки меду та коричневого цукру в миску.
- Добре перемішайте, поки не утвориться густа паста.
- Обережно помасажуйте обличчя сумішшю і залиште на 30 хвилин.
- Змити теплою водою. При цьому масажуйте шкіру.
Міфи та факти про скраби для обличчя
Міфи | Факти |
Скрабування шкодить вашій шкірі. | Чистити скраб не означає псувати шкіру. Тільки якщо скраб містить великі і гострі дрібні частинки, це може викликати розриви шкіри. Застосування сильного тиску під час масажу скрабу також може бути шкідливим. |
Скраби можуть стерти шрами від прищів | Сам по собі скраб не може видалити шрам від прищів. Для цієї мети доступні спеціально розроблені креми для освітлення прищів. Проте скраби для обличчя можуть допомогти шраму трохи зникнути. |
Скраби можуть вилікувати прищі. | Скраб для обличчя не може вилікувати прищі. Навпаки, якщо ви скрабуєте обличчя, коли у вас є прищі, це може дратувати вашу шкіру та викликати відчуття печіння. Однак скраб для обличчя може запобігти появі прищів, видаляючи відмерлі клітини шкіри. |
Відчуття поколювання під час чищення є нормальним . | Якщо ваш скраб для обличчя містить компоненти м’яти або ментолу, то відчуття охолодження є нормальним. Якщо ні, то поколювання просто означає, що інгредієнти не підходять вашій шкірі. |
Гум для вмивання проти скрабу для обличчя
Основна відмінність між очисним розчином і скрабом для обличчя полягає в текстурі. Засіб для миття обличчя має гладку кремову текстуру, тоді як скраб для обличчя містить крупинки. Мета використання цих двох також різна. Засіб для вмивання лише очищає вашу шкіру від бруду, пилу та хвороботворних мікроорганізмів. Однак скраб очищає і пори шкіри. Він видаляє мертві клітини шкіри шляхом відлущування шкіри.
Чи можна щодня використовувати скраб для обличчя?
Ні. Ви не повинні використовувати скраб для обличчя щодня. Скраби для обличчя призначені для щотижневого догляду за шкірою. Однак ви можете використовувати скраб для обличчя двічі на тиждень.
Що потрібно нанести після використання скрабу для обличчя?
Після використання скрабу для обличчя нанесіть ніжний зволожуючий крем. Переконайтеся, що ваше обличчя трохи вологе, коли наносите зволожуючий крем. Волога шкіра допомагає зволожуючому крему проникнути глибоко в шкіру та забезпечити максимальну кількість переваг.
Скраб для обличчя, що потрібно і чого не можна робити
дос
1. Ніколи не забувайте вимити обличчя перед використанням скрабу.
2. Зосередьтеся на Т-зоні обличчя (лоб, ніс, губи).
3. Переконайтеся, що ви витрачаєте принаймні 40 секунд на масаж обличчя.
4. Якщо у вас є час для правильного догляду за шкірою, ви можете нанести маску після скрабу для обличчя.
5. Зволожте шкіру зволожуючим кремом після скрабу. Це допоможе поповнити ваші лижі.
6. Отримайте скраб для обличчя, який підходить вашому типу шкіри.
Не варто
1. Не скрабуйте обличчя щодня. Двічі на тиждень більш ніж достатньо.
2. Не тріть обличчя скрабом більше 40-45 секунд. Занадто тривале чищення може викликати подразнення шкіри.
3. Якщо у вас на обличчі відкриті рани або запалені прищі, уникайте скрабу для обличчя.
4. Не піддавайте шкіру впливу сонячних променів одразу після скрабу для обличчя. Це зробить вашу шкіру надзвичайно чутливою.
5. Не розпарюйте обличчя перед скрабуванням.
6. Уникайте використання фізичних скрабів, натомість вибирайте м’які у використанні скраби, що містять AHA або BHA.
7. Якщо на шкірі є опіки, рани, уникайте скрабування. Нехай повністю заживе.
Висновок
Відлущування шкіри обличчя за допомогою ніжного скрабу може бути ефективним способом догляду за шкірою. Це допомагає видалити омертвілі клітини шкіри та зайве шкірне сало з вашого обличчя та надати вам гладкої та м’якої шкіри. Виконайте наведені вище кроки для ідеального процесу відлущування за допомогою скрабу для обличчя. Однак вибирайте засіб, який підходить вашому типу шкіри, і будьте ніжними, щоб уникнути мікророзривів на шкірі. Також пам’ятайте про те, що можна і чого не можна робити, щоб уникнути побічних ефектів.
Архіви
- Листопад 2024
- Жовтень 2024
- Вересень 2024
- Серпень 2024
- Липень 2024
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Серпень 2023
- Липень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Липень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Серпень 2020
- Липень 2020
- Червень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019