Зміст
Висушити волосся рушником після душу – це чудово. Однак, якщо ви не будете обережні, ви можете сильно пошкодити своє волосся, а ослаблені пасма розтріпаються або зламаються.
Наскільки важливо підтримувати волосся в чистоті, не менш важливо знати, як сушити мокрі пасма. Після того, як ви належним чином доглядали за своїм волоссям під душем, варто ознайомитися з деякими прийомами правильного сушіння волосся рушником.
У цій статті ми розглянемо прості способи правильного сушіння волосся рушником, щоб ви могли попрощатися з небажаним завиванням, поділами та ламкістю. Читайте далі, щоб дізнатися, як найкраще сушити волосся рушником, щоб воно виглядало без зусиль.
Що таке сушіння рушником?
Коли ви сушите волосся рушником, ви використовуєте рушник або інший абсорбуючий матеріал, як-от м’яка футболка, щоб увібрати вологу з волосся. Цей маленький крок допомагає скоротити час, потрібний для сушіння волосся на повітрі.
Чи добре чи погано сушити волосся рушником?
Існує правильний і неправильний спосіб сушити волосся рушником.
Коли ваше волосся вологе, воно найбільш крихке. У цей момент інтенсивне розтирання рушником може завдати довгострокового пошкодження волоссю та спричинити його випадання. Надмірне тертя рушником також може призвести до сильного завивання волосся.
Однак, якщо ви будете дбайливі, використовуєте правильний тип рушника та вживаєте кількох простих запобіжних заходів, ваше волосся пізніше подякує вам.
Як висушити волосся рушником, не пошкодивши його?
Сушка рушником може бути корисною, якщо ви знаєте, як це робити правильно. Все, що вам потрібно, це м’який рушник для волосся з мікрофібри. Пам’ятайте, що звичайні рушники є грубими та м’якими та сильно сплутують волосся.
Закінчивши мити волосся, обережно вичавіть надлишок води, починаючи з шкіри голови до кінчиків. Ваше волосся все ще буде вологим, але воно не повинно бути мокрим. Потім зберіть пасмо волосся та обережно промокніть його рушником.
Хитрість полягає в тому, щоб ніколи не терти волосся, натомість обережно стискати його.
Коли ви висушите всі частини волосся, ви можете повторити процес ще раз. Цей крок не є обов’язковим, але якщо у вас довге волосся або якщо ви відчуваєте, що ваше волосся все ще недостатньо сухе, ви можете повторити цей крок.
Якщо у вас густе, довге, кучеряве волосся, яке довго тримається у воді, ви можете спробувати техніку «загортання волосся», щоб висушити волосся. Для цієї техніки потрібен рушник більшого розміру, ніж для промокання – він має бути м’яким і достатньо великим, щоб загорнути волосся.
Закінчивши мити голову, обережно вичавіть надлишок води. Потім нахиліться і перекиньте волосся вперед, щоб воно звисало прямо вниз. Покладіть рушник на волосся, щоб нижня частина волосся та рушник були на одній лінії. Скрутіть рушник, починаючи якомога ближче до чола. Перекиньте кінець скручування на маківку.
Ви можете залишити волосся в упаковці приблизно на 20 хвилин.
Крім того, переконайтеся, що все ваше волосся висить в одному напрямку, перш ніж накручувати. Будьте обережні, щоб не скручувати рушник дуже сильно. Це може призвести до стресу та висмикування волосся, що призведе до ламкості.
Примітка:
Не тріть і не скручуйте волосся занадто сильно, оскільки це може завдати непоправної шкоди волоссю.
Розділіть волосся на невеликі пасма і обережно відіжміть.
Переваги сушіння волосся рушником
Якщо все зробити правильно, сушіння волосся рушником принесе незліченні переваги. Деякі з найбільш значущих включають наступне:
1. Коли ви використовуєте фен, ваше волосся піддається впливу тепла. Надмірне тепло може розпушити волосся та пошкодити його. Сушка рушником захищає ваше волосся від впливу високої температури.
2. Коли ви використовуєте рушник, вам не потрібно наносити жодних засобів, щоб безпечно висушити волосся. Засоби для укладання та термозахисні засоби часто накопичуються на шкірі голови, що призводить до інших проблем із волоссям і шкірою голови. Цього не відбувається, коли ви сушите волосся рушником.
3. Коли ви сушите волосся рушником, тертя невелике або взагалі відсутнє (звичайно, ви не повинні терти волосся рушником). Чим менше тертя, тим краще для здоров’я вашого волосся.
Який рушник краще сушити волосся?
Рушник з мікрофібри – найкращий варіант для сушіння волосся. Мікроволокна у сто разів тонші за людське волосся, тому вони можуть упакувати багато тонких волокон, забезпечуючи велику площу поверхні для вбирання вологи рушником.
Найсуттєвішою перевагою використання рушника з мікрофібри є відсутність тертя. Оскільки немає потреби терти волосся для вбирання води, ваше волосся менше напружується та тертя.
Рушники з мікрофібри також служать довше, забезпечуючи краще співвідношення ціни та якості. На відміну від бавовняних рушників, коли сушите волосся рушником з мікрофібри, ви не помітите слідів волокна чи ворсинок на волоссі.
Ці рушники вбирають краще, ніж бавовняні, тому ви можете пришвидшити процес сушіння волосся та заощадити багато часу.
Висновок
Абсолютно найкращим способом висушити волосся, не пошкодивши його, є використання комбінації сушіння рушником і сушіння повітрям.
Використання правильних засобів для волосся, таких як поживний незмивний кондиціонер або сироватка, також може допомогти зберегти здоров’я вашого волосся.
Коли прийде час висушити волосся рушником, обов’язково дотримуйтеся цих порад і хитрощів, наведених вище. Це не тільки допоможе вам висушити волосся без пошкоджень, але й допоможе боротися з завивкою та контролювати випадання волосся.
Архіви
- Листопад 2024
- Жовтень 2024
- Вересень 2024
- Серпень 2024
- Липень 2024
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Серпень 2023
- Липень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Липень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Серпень 2020
- Липень 2020
- Червень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019