Полірування вашого автомобіля допоможе продовжити термін служби та збільшити красу фарби та зовнішнього вигляду. Полірування – це часто забутий етап між мийкою та нанесенням воску, але якщо це зробити належним чином, воно повністю оживляє зовнішнє покриття автомобіля. Ретельне полірування автомобіля видалить міцно склеєні поверхневі забруднення та дефекти фарби під поверхнею, а також підготує поверхневий блиск для нанесення воску. Для успішного полірування вашого автомобіля вам потрібно звернутись в детейлінг “Автопозитив”, але можна виконати полірування вручну.
Підготовка до полірування автомобіля
Припаркуйте автомобіль у затіненому місці. Першим кроком до полірування автомобіля є його миття, і ви завжди повинні мити автомобіль у тіні. Прямі сонячні промені можуть спричинити висихання мила, яке ви використовуєте, на фарбі, що призведе до тьмяного покриття. Знайдіть місце, яке захищає весь автомобіль від прямого сонячного світла, і припаркуйте його там.
Переконайтеся, що ви паркуєте автомобіль на твердій поверхні. Не рекомендується використовувати бруд або траву, оскільки після миття вона можете потрапити на автомобіль.
Похмурий день – чудовий час, щоб помити та відполірувати машину, якщо немає дощу.
Якщо така процедура здається вам складною ви завжди можете звернутись до детейлинг “Автопозитив” та замовити послугу полировка авто.
Накрийте або перемістіть речі, які ви не хочете зіпсувати. Полірування автомобіля може бути брудним процесом. Коли ви вмикаєте полірувальну машину, вонаможе розбризкувати гумовий склад, коли починає обертатися. Переконайтеся, що ваші домашні тварини знаходяться всередині, і навколо транспортного засобу немає нічого, що не можна було б побризкати полірольним розчином.
Поліроль легко змиється, але ви можете не захотіти чистити деякі речі.
Тримайте дітей і домашніх тварин подалі під час процесу полірування.
Промийте весь автомобіль зі шланга. Розпиліть воду на весь автомобіль, щоб підготувати його до миття вручну. Якщо можливо, використовуйте воду, щоб видалити великі шматки сміття або бруду, які застрягли на фарбі автомобіля.
Почніть згори та спустіться до нижньої частини автомобіля, промиваючи його.
Обов’язково ретельно промийте колеса та нижню частину автомобіля, оскільки саме там бруд і бруд, швидше за все, прилипнуть до фарби.
Спочатку почистіть колеса та шини. Якщо ви збираєтеся помити колеса та шини в той же день, що й поліруєте фарбу, обов’язково спочатку почистіть їх. Використовуйте іншу губку та відро для чищення коліс , ніж кузов автомобіля.
Під час мийки коліс ви можете заляпати фарбу автомобіля агресивними засобами для миття коліс, тому, якщо це зробити спочатку, ви зможете очистити фарбу від миючих засобів.
Вимийте машину автомобільним милом. Наповніть відро водою і невеликою кількістю автомобільного мила. Вибирайте мило без воску чи поліролі. Занурте чисту губку у відро та почніть мити машину зверху та рухайтеся вниз.
За потреби промийте губку у відрі або за допомогою шланга.
Обов’язково ретельно очистіть лак на вашому автомобілі перед тим, як полірувати його. Будь-яке сміття або бруд на фарбі може призвести до пошкодження завихрень або подряпин, коли ви починаєте процес полірування.
Виберіть відповідну колодку та суміш для свого автомобіля. Автомобілі темного кольору більш схильні до закручування фарби під час полірування автомобіля, тому використовуйте м’якшу прокладку та суміш, якщо фарба автомобіля темна. Ви можете використовувати більш агресивні колодки та суміші на автомобілях світлішого кольору без проблем.
Ви можете придбати круги та суміші в місцевому магазині автозапчастин.
Полірування автомобіля
Використовуйте вологу подушечку та полірувальний круг на пасті. Візьміть тампон для полірувального круга та змочіть його чистою водою. Відіжміть його, щоб він залишався вологим, але не насиченим. Накладка має залишатися вологою під час полірування, щоб не пошкодити фарбу автомобіля.
Суха прокладка спалить прозоре покриття на вашому автомобілі.
Під час полірування тримайте поруч відро з чистою водою або шланг.
Нанесіть гумовий склад на одну панель кузова за раз. Нанесіть помірну кількість полірувальної суміші на подушечку, потім увімкніть полірувальний круг і втисніть його в фарбу автомобіля. Ви також можете нанести склад безпосередньо на кузов автомобіля, а потім піднести до нього полірувальну машину.
Прочитайте інструкції до конкретної полірувальної суміші, яку ви придбали, оскільки деякі можуть містити конкретні дії, які вам потрібно виконати для найкращого результату.
Закінчивши одну панель корпусу, переходьте до наступної.
Переміщайте круг вперед і назад, постійно натискаючи. Надзвичайно важливо, щоб ви тримали полірувальний круг паралельно будь-якій панелі корпусу, яку ви зараз поліруєте. Підтримуйте рівномірний тиск на колесо, рухаючи його вперед і назад вздовж панелі, на якій працюєте.
Застосування стабільного постійного тиску зменшить шанси пошкодити фарбу.
Полірувальний круг буде обертатися, тому вам потрібно лише рухати його вперед і назад.
Рухайтеся далі, коли стане видно яскраве покриття фарби. Коли ви поліруєте фарбу на транспортному засобі, полірувальна суміш буде крутитися і розмазуватися, а потім повільно зникати, залишаючи лише блискучу фарбу. Коли ви побачите блискучу фарбу, ви можете переходити до наступної ділянки та продовжувати полірування.
На відміну від вощення автомобіля, вам не потрібно чекати, поки поліроль висохне.
Не продовжуйте полірувати блискучу фарбу.
Промийте подушечку за потреби. Коли ви поліруєте автомобіль, полірувальна суміш почне накопичуватися на подушечці. Час від часу припиняйте полірування, щоб змити суміш з подушечки, потім знову відіжміть подушечку, щоб вона залишалася вологою та досить чистою.
Якщо забагато полірувальної суміші на подушечці, це погіршить її полірувальну здатність.
Не забувайте, що прокладка повинна бути вологою протягом усього процесу.
Будьте обережні навколо складних елементів обробки. Край подушечки на полірувальному кругу рухається найшвидше і зазвичай контактує з найменшою кількістю тертої суміші, тому це створює найбільший ризик спалити прозорий шар вашої фарби. У зв’язку з цим будьте надзвичайно обережні, шліфуючи деталі обрізки, які можуть стикатися з краями накладки.
Не поспішайте та не натискайте краєм накладки на будь-яку частину фарби автомобіля.
Наберіться терпіння та втирайте полірувальну суміш у канавки, до яких полірувальне колесо не може дістатися.
Забезпечення захисту фарби
Накращий захист після полірування авто – це оклейка авто пленкой або бронепленка на авто.
Вимийте і ще раз промийте машину. Після того, як ви відполірували кожну панель на кузові автомобіля, ретельно очистіть полірувальну подушечку та відкладіть її та полірувальне колесо. Обприскайте всю машину зі шланга та знову вимийте всю машину.
Обов’язково змийте будь-яку полірувальну суміш, яка залишилася на автомобілі.
Дайте машині висохнути. Фарба на вашому автомобілі має висохнути, перш ніж ви зможете нанести на нього воск. Ви можете висушити автомобіль рушниками з мікрофібри, якщо хочете пришвидшити процес. Якщо у вас жорстка вода, якщо вода висохне на повітрі, на фарбі можуть залишитися невеликі плями, тому ви можете використовувати рушники, щоб уникнути утворення плям від води.
Якщо ви сушите машину рушниками, починайте зверху й рухайтеся вниз.
Перш ніж переходити до нанесення воску, переконайтеся, що фарба повністю висохла.
Нанесіть шар воску на фарбу автомобіля. Використовуйте якісний автомобільний віск, щоб захистити щойно відполіровану фарбу та забезпечити її яскраве, блискуче покриття. Нанесіть трохи воску на подушечку, яка йде в комплекті, і нанесіть її на автомобіль круговими рухами. Нанесіть воск на весь автомобіль , оскільки процес полірування може залишити фарбу незахищеною від сонця.
Також наносьте віск на одну панель корпусу за раз.
Переконайтеся, що транспортний засіб не знаходиться під прямими сонячними променями під час нанесення воску.
Відполіруйте віск рушником з мікрофібри. Коли віск висохне, відполіруйте його від фарби серветкою з мікрофібри. Ви можете визначити, що віск достатньо висох, торкнувшись його голим пальцем. Якщо віск легко стирається під вашим пальцем, він сухий і його можна відтерти від автомобіля.
Після того, як ви відполірували весь віск, фарба матиме блиск.
Архіви
- Листопад 2024
- Жовтень 2024
- Вересень 2024
- Серпень 2024
- Липень 2024
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Серпень 2023
- Липень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Липень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Серпень 2020
- Липень 2020
- Червень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019